sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama seçin : Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Önerilen Puana Göre

Makinede Yıkanabilir Halı

Empera makinede yıkanabilir halılar, özellikle daha ufak boyutlu halıları çamaşır makinenizin rahatlığında yıkayabilmeniz ve halı kurutmanın zorluklarından kurtulmanız için tasarlanmıştır. Bu da ufak boyutlu halıların temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır.

Suya ve deterjana dayanıklı naylon, polipropilen veya olefin gibi dayanıklı malzemelerden üretilen yıkanabilir halılarımız, mutfak ve antreden çocuk odasına kadar yoğun kullanılan alanlar da dahil olmak üzere evinizin herhangi bir odasında kullanılabilir. 

Makinede Yıkanabilir Halılar Avantajları Nelerdir?

Dayanıklı ve doğal yapısıyla üst düzey kalite standartlarında üretilen yıkanabilir halı modellerimiz; hızlı ve kolay bir şekilde temizlenir. Bu sayede halılarınız her daim pırıl pırıl görünür.

Makinede yıkanabilir halılarımız farklı boyut ve renk seçenekleri ile evinizin her odasında dikkatleri üzerine çeker ve kullanıcılarına birçok avantaj sunar:

Temizleme kolaylığı

Temizliği ve bakımı en kolay halılardan olan Empera makinede yıkanabilir halıların temizlenmesi oldukça kolaydır. Bu, diğer halı temizleme yöntemlerine kıyasla zamandan ve emekten tasarruf sağlamanıza olanak tanır.

Kullanışlılık

Empera yıkanabilir halılar, halı temizleme firmalarına gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebildikleri için özellikle halı kullanımının yoğun olduğu evler için uygundur.

Uzun ömürlülük

Empera makinede yıkanabilir halılar, aşınmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu da halılarımızın diğer geleneksel halı türlerinden daha uzun süre dayanabileceği anlamına gelir.

Hipoalerjenik

Empera yıkanabilir halılar, tıpkı anti alerjik halılarımız gibi hipoalerjeniktir. Toz veya diğer alerjenleri yok etmek için sıklıkla yıkanabileceklerinden alerjisi olan kişiler için iyi bir seçimdir.

Makinede Yıkanabilir Halılar Hangi Ev ve Kullanıcıya Hitap Eder?

Empera yıkanabilir halılar, özellikle kolayca temizlenebilir bir halıya ihtiyaç duyulan evler veya iş yerleri için uygundur. Bu halılar, özellikle mutfak veya banyo gibi dökülmelerin ve dağınıklığın yaygın olduğu alanlar veya antre gibi yoğun kullanılan alanlar için kullanışlıdır.

Empera makinede yıkanabilir halılar, halı yıkama şirketlerine gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebildikleri için yoğun şekilde halı kullanılan evler için de iyi bir seçimdir. 

Ayrıca tozları veya diğer alerjenleri yok etmek için sıklıkla yıkanabileceklerinden alerjisi olan kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Makinede Yıkanabilir Halı Bakım ve Temizlik Önerileri

Makinede yıkanabilir halıların bakımını ve temizliğini aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir:

  • Tozları veya kiri makineden uzak tutmak için halınızı yıkamadan önce elektrikli süpürgeyle süpürün.
  • Yıkanabilir halıları düzgün bir şekilde yıkadığından emin olmak için Empera Halı tarafından sağlanan bakım talimatlarını uygulayın. 
  • Yüksek oranda kimyasal içermeyen bir deterjan kullanın ve çok kirliyse halıyı birden fazla kez yıkayın.
  • Ekstra aşınma ve yıpranmayı azaltmak için halıyı hassas döngüde yıkayın. Hassas döngüde yıkamak, halının daha uzun süre en iyi şekilde görünmesini sağlar. 
  • Halıdan deterjan, toz ve kirin tamamen çıkarılmasını sağlamak için ekstra bir durulama yapın.
  • Aşınma ve yıpranmayı azaltmak için halıyı tek başına yıkayın.
  • Halının liflerine zarar vermemek için yıkama ve kurutma işlemi sırasında çok düşük ısı kullanın.
  • Yıkamalar arasındaki süreyi uzatmak için halıdaki küçük kirli alanların leke çıkarıcı kullanarak temizleyin.
  • Yıkanabilir halıların liflerine zarar verebileceği için halının üzerinde ağır nesneleri sürüklemekten kaçının.
  • Aşınma ve yıpranmayı eşit şekilde dağıtmak için halıyı periyodik olarak döndürün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.