sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama seçin : Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Önerilen Puana Göre

Kolay Temizlenebilir Halı

Empera kolay temizlenebilir halılar, bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve temiz bir görünüm sağlamak için minimum çaba gerektirir. Dayanıklı ve doğal yapısıyla üst düzey kalite standartlarında üretilir.

Kolayca temizlenebilen halılarımız; oturma odalarından antre ve salon gibi yoğun kullanılan alanlara kadar evinizin herhangi bir odasında kullanılabilir.

Kolay Temizlenebilir Halıların Avantajları Nelerdir?

Empera Halı kolay temizlenebilir halılar, geleneksel halılara göre temizlemesi ve bakımı daha kolay olan malzemelerden yapılır ve genellikle lekelere karşı korumaya yardımcı olur.

Bu noktada siz de salon, çocuk odası ya da antreniz için kolay temizlenebilir bir halı almayı düşünüyorsanız, halınızı satın almadan önce kolay temizlenebilir halıların avantajlarını incelemeniz gerekir:

Azaltışmış temizlik süresi

Empera kolay temizlenebilir halıların temizlenmesi ve bakımı daha az zaman ve çaba gerektirir. Bu size temizlik yaparken zaman kazandırır ve halılarınızın her zaman temiz görünmesini sağlar.

Daha iyi görünüm

Empera kolay temizlenebilir halılar, tozu ve lekeyi biriktirmeye daha az eğilimli oldukları için renk ve görünümlerini daha uzun süre korur.

Dayanıklılık

Temizlemesi kolay olan halılarımızın, tıpkı dış mekana dayanıklı halılarımız gibi aşınma ve yıpranmaya daha az eğilimlidir. 

İyileştirilmiş hava kalitesi

Kolay temizlenen halılarımız, evinizdeki hava kalitesini azaltabilecek toz ve diğer parçacıkların birikme olasılığını azaltır.

Hipoalerjenik

Kolay temizlenebilir halılarımız tıpkı anti alerjik halılarımız gibi hipoalerjeniktir ve alerjen biriktirme olasılığı daha düşüktür. Bu da kolay temizlenebilir halıları alerjisi olan kişiler için uygun bir seçim haline getirir.

Kolay Temizlenebilir Halılar Hangi Ev ve Kullanıcılara Hitap Eder?

Empera kolay temizlenebilir halılar; evcil hayvanlar, çocuklar, alerjisi olanlar veya yoğun halı kullanımı olan evler için uygundur. 

Evcil hayvanların olduğu evler: Kolay temizlenebilir halılar, evcil hayvan tüylerine ve lekelere karşı dayanıklıdır, bu da onları evcil hayvanlı evler için iyi bir seçim haline getirir.

Çocuklu evler: Temizlenmesi kolay halılar, dökülme ve lekelere rağmen halılarınızın temiz görünmesini sağlar. Bu da kolay temizlenebilir halılarımızı çocuklu evler için uygun bir seçim haline getirir.

Kişi sayısı yoğun olan evler: Temizlemesi kolay halılar aşınmaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle evinizin yoğun olarak kullanılan alanları için uygundur.

Ofisler ve diğer ticari alanlar: Halı temizliği için çok fazla zaman ve kaynak harcamak zorunda kalmadan temiz bir görünüm elde etmek isteyen işletmeler için iyi bir seçimdir.

Kolay Temizlenebilir Halı Bakım ve Temizlik Önerileri

Kolay temizlenebilir halıların bakımını ve temizliğini aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir:

  • Kolay temizlenebilir halıların farklı bakım talimatları olabilir. Bu nedenle halınızın bakımını doğru yaptığınızdan emin olmak için üreticinizin tavsiyelerine uymanız önerilir.
  • Kolay temizlenebilir halılar, toz ve kirin halı liflerine gömülmesini önlemeye yardımcı olur. Bu noktada tozlar derinlere inmeden sadece süpürerek temiz bir görüntü sağlayabilirsiniz. 
  • Çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa, halılarınız daha fazla lekelenebilir. Bu noktada kolay temizlenebilir halılarımızı herhangi bir kimyasal kullanmadan su ile temizleyin ve lekeleri çıkarmaya çalışırken çok fazla ovalamamaya özen gösterin.
  • Halı temizleme için kimyasal ürünler kullanıyorsanız, halının rengini değiştirmediğinden emin olmak için öncesinde küçük bir alanda test edin.
  • Halınız küçükse ve etiketinde "makinede yıkanabilir" yazıyorsa, önce halıyı süpürün ve ardından önerilen sıcaklıkta çamaşır makinesine atın. Son olarak halınızı en düşük ısı ayarında kurutun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.