sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama seçin : Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Önerilen Puana Göre

Kaymaz Tabanlı Halı

Empera kaymaz tabanlı halılar, güvenli ve kaymaz bir yüzey sağlayarak kayma ve düşme riskini azaltır. Bu yüzden genellikle banyo, mutfak ve antre gibi kayma ve düşme riskinin yüksek olduğu alanlarda kullanılır. 

Bu noktada Empera Halı, güvenliği artırmaya yardımcı olmak ve zeminlerinizi aşınmaya ve yıpranmaya karşı korumak için mutfak halılarından yatak odası halılarına kadar birbirinden şık kaymaz tabanlı halı modelleri sunar. 

Kaymaz Tabanlı Halıların Avantajları Nelerdir?

Kaymayı önleyen halı modellerimiz; ahşap, vinil, laminat ve fayanslar da dahil olmak üzere her türlü zeminde kaymayı önlemeye yardımcı olur ve halılarınızın arkasını koruyarak uzun yıllar keyfini sürmenizi sağlar.

Farklı boyut ve renk seçenekleri ile evinizin her odasında dikkatleri üzerine çeken Empera Halı kaymaz tabanlı halılar, kullanıcılarına birçok avantaj sunar: 

Güvenlik

Empera kaymaz tabanlı halılar, kaymayı ve düşmeyi önlemeye yardımcı olan bir arka yüzeye sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu özellikle insanların banyo veya mutfak gibi ıslak veya kaygan yüzeylerde yürüdüğü alanlar için güvenlik sağlar.

Konfor

Empera kaymaz tabanlı halılar tıpkı doğal elyaf halı modellerimiz gibi üzerinde yürümesi rahat olan yumuşak ve peluş malzemelerden üretilir. Bu, insanların lavabo önü gibi uzun süre ayakta duracakları alanlarda kullanım için iyi bir seçimdir.

Dayanıklılık

Halılarınızı güvenli şekilde yerinde tutmaya yarayan bir arka yüzeye sahip olan Empera kaymaz tabanlı halılar, genellikle dayanıklı ve doğal yapısıyla üst düzey kalite standartlarında üretilir. Bu dayanıklı malzemeler, kaymaz tabanlı halıları sık kullanılan alanlar için iyi bir seçim haline getirir.

Kolayca temizlenebilir

Kaymaz tabanlı halı modellerimizin çoğu makinede yıkanabilir halılarımızdandır. Bu da kaymaz tabanlı halıların temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Bu, özellikle mutfak veya banyo gibi dökülmelerin ve dağınıklığın yaygın olduğu alanlarda size yardımcı olur.

Çok yönlülük

Birbirinden farklı tasarımları, renkleri ve boyutları ile ihtiyaçlarınıza uyacak en iyi kaymaz tabanlı halıyı seçmenize yardımcı olan Empera Halı, mutfaktan yatak odasına ve banyodan antreye kadar evin her alanında kullanılabilecek kaymaz tabanlı halıları ile geniş bir skalaya sahiptir.

Kaymaz Tabanlı Halılar Hangi Ev ve Kullanıcılara Hitap Eder?

Empera kaymaz tabanlı halılar, kayma veya düşme riskinin yüksek olduğu her tür ev veya iş yeri için uygundur. Özellikle banyo veya mutfak gibi insanların ıslak veya kaygan yüzeylerde yürüdüğü alanlarda kullanışlıdır. Lavabo önü gibi insanların uzun süre ayakta kalabilecekleri alanlarda kullanım için de iyi bir seçimdir.

Empera kaymaz tabanlı halılar; yaşlılar, çocuklar ve hareket sorunları olan kişiler gibi düşme riski yüksek olan bireyler için de uygun bir seçimdir. Kayma ve düşmelere karşı ekstra bir koruma katmanı sağlayarak insanları güvende tutmaya ve yaralanma riskini azaltmaya yardımcı olur.

Kaymaz Tabanlı Halı Bakım ve Temizlik Önerileri

Kaymaz tabanlı halıların bakımını ve temizliğini aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir:

  • Düzenli süpürme, kaymaz tabanlı halının yüzeyinde birikebilecek toz ve kalıntıların giderilmesine yardımcı olur, bu, halının daha temiz görünmesini sağlar.
  • Halının üzerine bir şey dökerseniz, bu lekeyi mümkün olan en kısa sürede temizlemeniz gerekir. Fakat liflere zarar vermemek için alanı asla ovalamamanız ve etkilenen bölgeyi temizlemek için sabun ve ılık su kullanmanız gerekir.
  • Yıkanabilir kaymaz tabanlı halılarınızı düzgün bir şekilde yıkadığınızdan emin olmak için üretici tarafından sağlanan bakım talimatlarını izlemeniz önerilir.
  • Kaymaz tabanlı bir halıyı yıkadıktan sonra kuruması için asın veya havayla kurutun. Halının solmasına veya çekmesine neden olabileceğinden, halıyı doğrudan güneş ışığına veya ısıya maruz bırakmaktan kaçının.
  • Halı üzerinde temizleme ile çıkaramayacağınız zorlu bir leke varsa, leke çıkarıcı kullanın. Bazı ürünler yanlış kullanıldığında halıya zarar verebileceğinden, leke çıkarıcı üzerindeki talimatların dikkatlice uygulandığından emin olun.
  • Kaymaz tabanlı halının daha uzun süre kullanılabilmesi için halının mobilyaların altına girmesinin önüne geçin. Bu, halının ömrünü uzatır ve daha uzun süre güzel görünmesini sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.